Mikiny na zip | Mujbeh.cz

Mikiny na zip

pánské sportovní mikiny se zipem nikePánské sportovní mikiny na zip Nike.jsou vhodnou volbou sportovního oblečení, v případě že budete sportovat také v horším počasí. Pánské mikiny se zipem Nike využívají patentované.technologie Dri-Fit. Jak to funguje?


Sportovní oblečení využívající tuto technologii je složeno z kombinace několika vrstev, z nichž některé vodu odpuzují a jiné přitahují. Spodní vrstva v tomto případě funguje tak, že vodu nezadržuje ale nasaje ji. Následně vlhkost předává další vrstvě, které tuto vodu rozloží na větší plochu, takže se lépe odpařuje. Sportovní.pánské mikiny se zipem, tak poskytují ideální odvod vlhkosti z těla a tím, vás drží v suchu a teple.

Strana 1 z 1     Celkem 1 záznamů

Strana
  1. 1
  • Barvy/ev

    Pánská mikina Nike Element 3.0 BV4721

    pánské

    od: 1 399 Kč
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".