Funkční prádlo | Mujbeh.cz

Funkční prádlo

funkční prádloFunkční prádlo, přijde na řadu hned když chceme řešit.dlouhodobou tepelnou pohodu.při fitness, běhu nebo dalších sportovních aktivitách. Hlavní odlišnost od běžného prádla tvoří použité materiály, které zajišťují dostatečnou prodyšnost. Mezi nejčastější patří Polyester a Polypropylen. Do popředí se dostává také.vlna Merino, která velmi dobře odvádí pot a zároveň je teplá.

 

Funkční prádlo.je určeno nejen na běhání, ale můžete ho použít i pro nordic walking, nebo dlouhou chůzi..Funkční prádlo na běhání.i v běžném životě. Nabízíme.běžecké funkční prádlo Nike, které je vhodné pro letní i zimní aktivity.

Strana 1 z 1     Celkem 1 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".