Sportovní trička Adidas se všemi pruhy | Můjběh.cz

Sportovní trička adidas

sportovní tričko adidasZnačku Adidas a její sportovní trička uvidíte na celé řadě celosvětově známých sportovců a celebrit. Jak poznáte sportovní tričko Adidas? Úplně jednoduše, má vždy 3 pruhy. Pokud jich má víc, určitě nebrat:) Při návrhu sportovních triček Adidas se používají výsledky výzkumů, které monitorují pohyb sportovců při fyzické aktivitě. Správné tričko na sport má dobře odvádět pot od pokožky, materiál je příjemný na těle a hlavně svým střihem nebrání při pohybu. To vše splňují trička Adidas z nových kolekcí, které najdete i na našich stránkách.

 

Strana 1 z 1     Celkem 2 záznamů

Strana
  1. 1
Strana
  1. 1

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".