Ponožky Nike | Mujbeh.cz

Ponožky Nike

ponožky nikePonožky Nike.na běhání a další sporty jsou vyrobeny s ohledem na ochranu chodidla při běhu. Můžete si vybrat z kotníkových ponožek nebo využít delší podkolenky, které vám pomohou také s.lepším prokrvením svalů. Ponožky Nike jsou vhodné jako součást běžeckých bot, kde vás.ochrání.před odřeninami nebo puchýři.

 

 

Strana 1 z 1     Celkem 8 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Nike Elt Running Lghtwght Qtr SX4795-585

  unisex

  od: 116 Kč
 • Barvy/ev

  Nike Elt Run Lghtwght No Show SX4952-113

  unisex

  od: 116 Kč
 • Barvy/ev

  Nike Elite Run Hyp Ltwt Comp SX4886

  unisex

  od: 396 Kč
 • Barvy/ev

  Nike U Nk Elt Ltwt Ns SX5193-100

  unisex

  od: 156 Kč
 • Barvy/ev

  Nike U Nk Elt Cush QT-RN SX5463-100

  unisex

  od: 156 Kč
 • Barvy/ev

  Nike Elite Lightweight No-Show Running Socks SX6262-100

  unisex

  od: 156 Kč
 • Barvy/ev

  Nike U Nk Elt Ltwt Qt SX5194-013

  unisex

  od: 156 Kč
 • Barvy/ev

  Nike Elite Cushioned No-Show SX7280-010

  unisex

  od: 140 Kč
Strana
 1. 1

Na co si dát pozor při výběru ponožek Nike?

Měkká nebo tvrdší

ponožky nikeTo zda pro vás bude lepší měkká nebo tvrdší ponožka je v podstatě na vás. Pokud půjdete do měkčích, mohou být silnější než běžné ponožky Nike a následně budou mít vliv na to, jak sednou do vaší běžecké boty Nike. V opačném případě u příliš tenkých ponožek se můžete pak potýkat s odřeninami. Ideální jsou ponožky Nike, které mají na kontaktních místech vycpávky navíc.

Elastické nebo ne?

Ponožky na běhání Nike mohou vypadat stejně jako klasické ponožky, ovšem z hlediska elastických zón je zde rozdíl. Pro zajistění elasticity ponožky se používá materiál Spandex, který musí být v těch správných místech, aby při běhání neklouzal. Možná to znáte z běžných ponožek, které vám při běhu začnou klouzat a výsledkem jsou např. již zmíněné odřeniny nebo puchýře.

Materiál je důležitý

V nabídce ponožek Nike, které jsou určené pro běhání určitě nenajdete klasické bavlněné ponožky. Proč? Protože bavlna zadržuje vlhkost a vy tím pádem po chvíli poběžíte v ponožkách nasáklých potem. A to opravdu není nic moc. Samozřejmě to dále zvyšuje riziko tvorby puchýřů. Ponožky Nike jsou proto vyráběny ze syntetických materiálů, které udrží nohy v suchu za každého pohybu.

Jak vidíte je dobré se nad některými věcmi zamyslet, nicméně u ponožek značky Nike nemáte v podstatě, jak šlápnout vedle.

 

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Enervit
Compressport
SiS
SaltStick
Runguard
Monk nutrition

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".