Fitness oblečení Nike | Mujbeh.cz

Fitness oblečení Nike

fitness oblečení nikeHledáte vhodné oblečení do fitka nebo na jiný sport? Vyberte si kvalitní.fitness oblečení Nike, které vydrží a má všechny vlastnosti, které od fitness oblečení očekáváte. Tzn. jsou používány moderní materiály a nové technologie, které se postarají o vaši pohodu při cvičení či jiné aktivitě.

 

Vybírat si můžete z.fitness triček Nike,.fitness šortek,.mikin.nebo.fitness kalhot Nike. Vybíráme modely z nejnovějších kolekcí této značky. Nevíte, jak pečovat o své fitness oblečení? Přečtěte si následující.tipy.

Strana 1 z 4     Celkem 60 záznamů

Strana
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Strana
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Fitness oblečení do posilovny i ven

fitness oblečení nikeChystáte se poprvé do fitness centra nebo prostě potřebujete oblečení na sport, v kterém se budete cítit dobře? Při výběru fitness oblečení Nike ať už půjde o posilovnu nebo lekce Pilates, je důležité hned na začátku zvážit, co od něj čekáte. I křehké ženy se mohou začít při cvičení více potit, takže ideální oblečení by mělo dobře odvádět pot a nezanechávat mokré mapy. Dál by určitě mělo vypadat dobře, protože pokud se vám nebude líbit, je zbytečné ho kupovat.

 

Výběr správné velikosti a materiálu, který si své vlastnosti udrží dlouho je samozřejmě také důležitý. Dle druhu pohybu pak můžete volit mezi volnějším nebo obtaženým oblečením. Pokud se bude jednat např. o lekce jógy je lepší oblečení neplandavé, které vám nebude při prováděných cvicích zavazet. Při klasickém tréninku v posilovně už trochu volnosti není od věci.

Co si tedy obléknout?

V případě žen, je základem určitě dobrá sportovní podprsenka, která vás podpoří. Další vrstvou je samozřejmě funkční tričko a legíny či šortky. V ideálním případě máte doma v šuplíku, šortky, legíny i zkrácené 3/4 legíny takže si budete moci vybrat dle situace. Jestliže se chystáte i ven mikina či bunda není od věci.

 

Proč si vybrat fitness oblečení značky Nike? Máte jistotu, že za své peníze dostanete opravdu kvalitní oblečení na sport, které vám dlouho vydrží jako nové. Narozdíl od levných náhrad, kde sice ušetříte ale funkčně i trvanlivostí se nemohou srovnávat.

Jak máte možnosti?

Informace pro běžce

10 Tipů pro začínající běžce
29. 3. 2018 13:08:12

     Plánujte Pro začátečníky je plánování důležitější, než se může na první pohled zdát. Díky němu se zlepšíte rychleji, než kdybyste vůbec žádný ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Kroměříž 21. 4. 2018
27. 3. 2018 13:03:02

I tento rok se Můj Běh se stal partnerem série nočních běhů Night Trail Run! Night Trail Run je seriál nočních závodů pro širokou veřejnost od začáteč ...

Zobrazit více
Novinky od Nike pro jarní sezónu 2018
27. 2. 2018 15:15:24

Už se začínáte chystat na jaro? Značka Nike přestavuje exkluzivní běžecké novinky pro jarní sezónu 2018! Ulovte si ty nejlepší kousky jako první. Vyba ...

Zobrazit více
Vánoční akce – třetí za polovinu
4. 12. 2017 10:50:47

Připravili jsme pro Vás speciální vánoční akci! Vyberte si na našem e-shopu libovolné tři produkty a nejlevnější z nich získáte se slevou 50%! Tato ...

Zobrazit více
Black Friday – slevy až 70%
23. 11. 2017 15:10:58

Největší slevová akce Black Friday je tady – připravte se na skvělé slevy až 70%! Ušetřete s námi a nakupte si kvalitní běžecké oblečení, boty a ...

Zobrazit více

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".