Fitness oblečení Nike | Mujbeh.cz

Fitness oblečení Nike

fitness oblečení nikeHledáte vhodné oblečení do fitka nebo na jiný sport? Vyberte si kvalitní.fitness oblečení Nike, které vydrží a má všechny vlastnosti, které od fitness oblečení očekáváte. Tzn. jsou používány moderní materiály a nové technologie, které se postarají o vaši pohodu při cvičení či jiné aktivitě.

 

Vybírat si můžete z.fitness triček Nike,.fitness šortek,.mikin.nebo.fitness kalhot Nike. Vybíráme modely z nejnovějších kolekcí této značky. Nevíte, jak pečovat o své fitness oblečení? Přečtěte si následující.tipy.

Strana 1 z 3     Celkem 47 záznamů

Strana
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Strana
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Fitness oblečení do posilovny i ven

fitness oblečení nikeChystáte se poprvé do fitness centra nebo prostě potřebujete oblečení na sport, v kterém se budete cítit dobře? Při výběru fitness oblečení Nike ať už půjde o posilovnu nebo lekce Pilates, je důležité hned na začátku zvážit, co od něj čekáte. I křehké ženy se mohou začít při cvičení více potit, takže ideální oblečení by mělo dobře odvádět pot a nezanechávat mokré mapy. Dál by určitě mělo vypadat dobře, protože pokud se vám nebude líbit, je zbytečné ho kupovat.

 

Výběr správné velikosti a materiálu, který si své vlastnosti udrží dlouho je samozřejmě také důležitý. Dle druhu pohybu pak můžete volit mezi volnějším nebo obtaženým oblečením. Pokud se bude jednat např. o lekce jógy je lepší oblečení neplandavé, které vám nebude při prováděných cvicích zavazet. Při klasickém tréninku v posilovně už trochu volnosti není od věci.

Co si tedy obléknout?

V případě žen, je základem určitě dobrá sportovní podprsenka, která vás podpoří. Další vrstvou je samozřejmě funkční tričko a legíny či šortky. V ideálním případě máte doma v šuplíku, šortky, legíny i zkrácené 3/4 legíny takže si budete moci vybrat dle situace. Jestliže se chystáte i ven mikina či bunda není od věci.

 

Proč si vybrat fitness oblečení značky Nike? Máte jistotu, že za své peníze dostanete opravdu kvalitní oblečení na sport, které vám dlouho vydrží jako nové. Narozdíl od levných náhrad, kde sice ušetříte ale funkčně i trvanlivostí se nemohou srovnávat.

Jak máte možnosti?

Informace pro běžce

Novinka letošního roku – Nike Odyssey React
17. 10. 2018 14:49:46

Představujeme absolutní novinku letošního roku – boty Nike Odyssey React! Jsou neuvěřitelně pohodlné a výborně odpružené, proto je ocení i nároč ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Holešov 6. 10. 2018
4. 10. 2018 8:57:29

Další ze závodů série nočních běhů Night Trail Run se koná již 6. 10. 2018 v Holešově! Závod se uskuteční v prostorách zámecké zahrady. Jedná se o 10 ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Rusava 21. 7. 2018
18. 7. 2018 9:58:59

Blíží se další závod ze série nočních běhů Night Trail Run! Bude se konat 21. 7. 2018 na Rusavě. Jedná se o 12 hodinový běh či pochod pro všechny kate ...

Zobrazit více
35 Úžasných účinků běhání – 1. část
10. 6. 2018 19:51:24

Běh je nepřirozenější pohyb, který poskytuje tělu nepřeberné množství pozitivních zdravotních účinků. Co se ale opravdu děje s tělem, když pravidelně ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Staré město u UH. 16. 6. 2018
7. 6. 2018 14:05:16

Další závod ze série nočních běhů Night Trail Run se uskuteční 16. 6. 2018 ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Zúčastnit se ho můžete jako jednotliv ...

Zobrazit více

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS
SaltStick

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".