Fitness legíny Nike od běžecké speciálky | Mujbeh.cz

Fitness legíny Nike

fitness legíny nikeFitness legíny Nike.jsou vyrobeny z umělého vlákna pro lepší pružnost. Pro dobrý odvod vlhkosti používají.technologii Dri-Fit. Legíny značky Nike využijete nejen pro běh, ale i do tělocvičny či na jiné sporty. Legíny na fitness vynikají kvalitou a designovým provedením. Autorizovaný e-shop Mujbeh.cz pro vás vybírá modely.z aktuálních kolekcí Nike.

 

Víte, jak pečovat o své fitness legíny Nike?.Poradíme vám.

Strana 1 z 1     Celkem 2 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Nike W Nk Pwr Lgnd Tght Tight 833056

  dámské

  od: 1 341 Kč
 • Barvy/ev

  Nike W Nk Pwr Tght Poly 802954

  dámské

  od: 1 071 Kč
Strana
 1. 1

Jak vybrat legíny na fitness

fitness legíny nikeZvažujete, že si pořídíte legíny na cvičení, tzv. workout legíny? Nejste si jistá, zda jsou fitness legíny pro vás ideální? Samozřejme, že cvičení v legínách není pro každého, ovšem zároveň se dá říct, že je lepší než v teplácích. Zejména na začátku se v nich nemusíte cítit, protože přiléhají přesně na vaše křivky a při výběru nesprávného prádla to bude vidět.

Všechno je to otázka dobrého výběru fitness legín. Výhodou tohoto kousku oblečení je, že vám umožní větší rozsah pohybu a zároveň nemáte holé nohy.

 

Pokud překonáte počáteční rozpaky přijdete určitě legínám na fitness na chuť. Vždycky si taky můžete pomoci delším tričkem, které zakryje případné nedostatky v křivkách vašeho těla. Originální fitness legíny značky Nike mají za sebou bohatou historii, takže nabízí materiál s úpravou Dri-Fit, která zajistí, že pot bude dobře odcházet od těla a zároveň je materiál prodyšný.

V případě, že chcete své legíny koupit levně, zvažte zda vám úspora několika stokorun bude stát za horší kvalitu materiálu i nepřijemný pocit při cvičení a rychlé opotřebení.

 

Populární jsou také legíny na hubnutí nebo s tzv. formujícím účinkem. Je třeba říct, že kvalitní legíny nike stahují již sami o sobě, tak jako většina další značkových fitness legín. Pokud vám jde o legíny z televizních reklam, které propagují to, že vám pomohou v podstatě bez práce zhubnout nebo udělají vaše nohy lépe tvarované, pak jde opravdu pouze o reklamní tah.

Každá žena či muž s dobrou postavou vám potvrdí, že na své postavě musí pravidelně makat a pohodlné legíny na cvičení jim pouze pomáhají k pohodovějšímu cvičení.

Víte, jak jsou na tom značkové fitness legíny Nike versus neznačkové?

Informace pro běžce

Night Trail Run – Rusava 22. 7. 2017
14. 7. 2017 11:43:28

Blíží se další závod ze série nočních běhů Night Trail Run, tentokrát se bude konat 22. 7. 2017 na Rusavě. Jedná se o 12 hodinový běh či pochod pro vš ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Staré Město u UH. 24. 6. 2017
20. 6. 2017 13:44:58

  Nejbližší závod ze série nočních běhů Night Trail Run se uskuteční dne 24. 6. 2017 ve Starém Městě u Uherského Hradiště a jedná se o 9 km závod ...

Zobrazit více
Můj Běh je novým partnerem Night Trail Run
20. 6. 2017 13:25:00

  Můj Běh se stal novým partnerem série nočních běhů Night Trail Run! Budete mít možnost otestovat nejnovější běžecké boty a čelovky, které Můj b ...

Zobrazit více
Novinka – Nike Air Zoom Pegasus 34
20. 6. 2017 13:03:40

  Novinka v naší nabídce – univerzální a rychlá běžecká bota Nike Air Zoom Pegasus 34 Nejnovější běžecká bota Nike Air Zoom Pegasus 34 s v ...

Zobrazit více
Chcete běhat efektivněji? Přestaňte se protahovat
16. 6. 2017 14:59:45

  Nedostatek flexibility nemusí být nutně špatná věc.   NEDOTKNETE SE PRSTŮ NA NOHOU? NENÍ TO KONEC SVĚTA Jedním z nejzajímavějších efektů t ...

Zobrazit více

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".