Fitness legíny Nike od běžecké speciálky | Mujbeh.cz

Fitness legíny Nike

fitness legíny nikeFitness legíny Nike.jsou vyrobeny z umělého vlákna pro lepší pružnost. Pro dobrý odvod vlhkosti používají.technologii Dri-Fit. Legíny značky Nike využijete nejen pro běh, ale i do tělocvičny či na jiné sporty. Legíny na fitness vynikají kvalitou a designovým provedením. Autorizovaný e-shop Mujbeh.cz pro vás vybírá modely.z aktuálních kolekcí Nike.

 

Víte, jak pečovat o své fitness legíny Nike?.Poradíme vám.

Strana 1 z 1     Celkem 8 záznamů

Strana
 1. 1
 • Barvy/ev

  Dámské legíny Nike W Nk Pwr Hpr Tght 933497-010

  dámské

  od: 1 088 Kč
 • Barvy/ev

  Dámské legíny Nike W Nk Pwr Pkt Lx Tght 897519-010

  dámské

  od: 1 526 Kč
 • Barvy/ev

  Dámské legíny W Np Cpri 889567-010

  dámské

  od: 687 Kč
 • Barvy/ev

  Dámské legíny W Nk Sculpt Hpr Tght 933581-010

  dámské

  od: 1 088 Kč
 • Barvy/ev

  Dámské legíny W Nk Pwr Hpr Crop AA1225-010

  dámské

  od: 942 Kč
 • Barvy/ev

  Dámské legíny W Np Hprcl Tght Marble 889649-036

  dámské

  od: 1 234 Kč
 • Barvy/ev

  Dámské legíny W Np Intertwist Tght AH8776-010

  dámské

  od: 869 Kč
 • Barvy/ev

  Dámské legíny W Nk Pwr Vctry Tght 933802-010

  dámské

  od: 869 Kč
Strana
 1. 1

Jak vybrat legíny na fitness

fitness legíny nikeZvažujete, že si pořídíte legíny na cvičení, tzv. workout legíny? Nejste si jistá, zda jsou fitness legíny pro vás ideální? Samozřejme, že cvičení v legínách není pro každého, ovšem zároveň se dá říct, že je lepší než v teplácích. Zejména na začátku se v nich nemusíte cítit, protože přiléhají přesně na vaše křivky a při výběru nesprávného prádla to bude vidět.

Všechno je to otázka dobrého výběru fitness legín. Výhodou tohoto kousku oblečení je, že vám umožní větší rozsah pohybu a zároveň nemáte holé nohy.

 

Pokud překonáte počáteční rozpaky přijdete určitě legínám na fitness na chuť. Vždycky si taky můžete pomoci delším tričkem, které zakryje případné nedostatky v křivkách vašeho těla. Originální fitness legíny značky Nike mají za sebou bohatou historii, takže nabízí materiál s úpravou Dri-Fit, která zajistí, že pot bude dobře odcházet od těla a zároveň je materiál prodyšný.

V případě, že chcete své legíny koupit levně, zvažte zda vám úspora několika stokorun bude stát za horší kvalitu materiálu i nepřijemný pocit při cvičení a rychlé opotřebení.

 

Populární jsou také legíny na hubnutí nebo s tzv. formujícím účinkem. Je třeba říct, že kvalitní legíny nike stahují již sami o sobě, tak jako většina další značkových fitness legín. Pokud vám jde o legíny z televizních reklam, které propagují to, že vám pomohou v podstatě bez práce zhubnout nebo udělají vaše nohy lépe tvarované, pak jde opravdu pouze o reklamní tah.

Každá žena či muž s dobrou postavou vám potvrdí, že na své postavě musí pravidelně makat a pohodlné legíny na cvičení jim pouze pomáhají k pohodovějšímu cvičení.

Víte, jak jsou na tom značkové fitness legíny Nike versus neznačkové?

Informace pro běžce

10 Tipů pro začínající běžce
29. 3. 2018 13:08:12

     Plánujte Pro začátečníky je plánování důležitější, než se může na první pohled zdát. Díky němu se zlepšíte rychleji, než kdybyste vůbec žádný ...

Zobrazit více
Night Trail Run – Kroměříž 21. 4. 2018
27. 3. 2018 13:03:02

I tento rok se Můj Běh se stal partnerem série nočních běhů Night Trail Run! Night Trail Run je seriál nočních závodů pro širokou veřejnost od začáteč ...

Zobrazit více
Novinky od Nike pro jarní sezónu 2018
27. 2. 2018 15:15:24

Už se začínáte chystat na jaro? Značka Nike přestavuje exkluzivní běžecké novinky pro jarní sezónu 2018! Ulovte si ty nejlepší kousky jako první. Vyba ...

Zobrazit více
Vánoční akce – třetí za polovinu
4. 12. 2017 10:50:47

Připravili jsme pro Vás speciální vánoční akci! Vyberte si na našem e-shopu libovolné tři produkty a nejlevnější z nich získáte se slevou 50%! Tato ...

Zobrazit více
Black Friday – slevy až 70%
23. 11. 2017 15:10:58

Největší slevová akce Black Friday je tady – připravte se na skvělé slevy až 70%! Ušetřete s námi a nakupte si kvalitní běžecké oblečení, boty a ...

Zobrazit více

Autorizovaný prodejce značek

Nike
Inov-8
Salomon
adidas
Silva
Fixpoints
Enervit
Powerbar
Compressport
SiS

Můjběh.cz - Když běh je tvůj život

Jestliže hledáte toho správného partnera, který vám pomůže o oblečením a doplňky pro běhání, je vám náš autorizovaný e-shop značek Nike, Adidas a Salomon k dispozici. Běhání a všemu kolem se věnujeme již poměrně dlouhou dobu i ve volném čase, proto také máme většinu nabízeného sortimentu osobně otestovánu. Nabízíme pouze kvalitní běžecké oblečení a boty na běh originál Nike, Adidas a Salomon.

Vyznat se v nových modelech běžeckého oblečení, abyste zjistili co je pro vás nejvhodnější, může být někdy poměrně složité. Díky tomu, že je celý tým našeho e-shopu složen z aktivních běžců, můžeme vám poradit jaké boty na běhání či běžecké oblečení bude pro vás to nejlepší.

„Neexistuje špatné počasí na sport, jen špatně oblečený sportovec".